Adolphe HAMEL

PIES PHANOR, 1856

Olej, deska, 39 x 32 cm

Napis śr. g: PHANOR

Sygnowany p.d.: Ad Hamel | 12 8bre 1856

Description

Stan zachowania: deska pęknięta

Adolphe HAMEL

1820 Fonteinebleau– 1868

Malarz francuski działający w Paryżu, uczeń swojego szwagra L. G. Jadina. Malował głównie pejzaże i martwe natury. Wystawiał na Salonach regularnie od 1848 r.

Base price 1725,00 zł