Kazimierz POCHWALSKI

JELENIE, 1909 Olej, płótno 96,6 x 74 cm
Sygn. po prawej u dołu brązowym olejem: KaziPochwalski | Żabia 1909. r.; na odwrocie bleitramu nalepka TPSP w Krakowie z 1956.
20101023_101928_024