CZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)

FURTA KOŚCIOŁA BERNARDYNÓW NA CZERNIAKOWIE Olej, tektura; 68 x 53 cm Sygnowany l.d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI
20101023_091740_010