CZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)
FURTA KOŚCIOŁA BERNARDYNÓW NA CZERNIAKOWIE
Olej, tektura; 68 x 53 cm Sygnowany l.d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI

Description Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25
Miejsce: Galeria na Freta

Base price 16500,00 zł