Edmund DITTMANN
Zwiad huzarów pruskich, 1867
olej, płótno: 40,7 x 48,7cm

Description Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25 Edmund Dittmann
1817 - 1900
Niemiecki pejzażysta, malarz scen rodzajowych i martwych natur, czynny w Berlinie w latach 1856-1876. Wystawiał w Berlinie. Częstymi motywem jego obrazów były wiejskie drogi z furmankami i wędrowcami lub też myśliwi na polowaniu.
Miejsce: Galeria na Freta

Base price 8480,00 zł