CHRZAN Jan (1905 - 1993)
PEJZAŻ GÓRSKI Z CHATAMI
Olej, płótno;
60 x 74,5 cm
Sygnowany p.d.: J. CHRZAN

Description Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25
Miejsce: Galeria na Freta

Base price 1150,00 zł