Wyświetlanie 4591–4605 z 5998 wyników
131. Ryszard POŚREDNIK
100.00 zł135. Tomasz SĘTOWSKI
4,400.00 złJanusz STANNY
963.01 zł144. SZEŚĆ ŁYŻEK KLASYCYSTYCZNYCH, Polska, Grodno, Jan G. Michaelis, 1809- 1829
3,000.00 zł144. SZEŚĆ ŁYŻEK KLASYCYSTYCZNYCH, Polska, Grodno, Jan G. Michaelis, 1809- 1829
Srebro, próba 12, złocenie, waga 204 g, dł. 18 cm
146. Gustaw ZIELIŃSKI
150.00 zł149. ALBUM NA FOTOGRAFIE, ok. 1920
250.00 złPLAKIETA PAMIĄTKOWA, 30 LAT SŁUŻBY W ORGANACH BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO, Polska, 1977
517.00 złPLAKIETA PAMIĄTKOWA, 30 LAT SŁUŻBY W ORGANACH BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO, Polska, 1977
Porcelit, częściowo szkliwiony, farby ceramiczne, złocenie, śr. 33 cm
167. WAGA WISZĄCA, Rosja, 1875
400.00 zł169. EKSPRES DO KAWY, Polska, Warszawa, Norblin, pocz. XX w.
1,800.00 zł169. EKSPRES DO KAWY, Polska, Warszawa, Norblin, pocz. XX w.
Plater na nowym srebrze, szkło, drewno (uchwyty), wys. całk. 31 cm
171. CUKIERNICA W FORMIE PACZKI, Rosja, Petersburg, Robert Kochun, 1882
4,000.00 zł171. CUKIERNICA W FORMIE PACZKI, Rosja, Petersburg, Robert Kochun, 1882
Srebro, próba 84, wewnątrz złocona, waga 355 g, 6 x 12 x 9 cm
MERKURY, XIX w.
3,450.00 zł193. PIERŚCIONEK, Polska, Warszawa, ORNO, ok. 1970
500.00 zł193. PIERŚCIONEK, Polska, Warszawa, ORNO, ok. 1970
Srebro, jaspis, waga całk. 8,85 g; dł. 2,8 cm, rozmiar 17 mm (No 13)
206. FLAKON APTECZNY NA CHLOREK SODU, XIX / XX w.
500.00 zł206. FLAKON APTECZNY NA CHLOREK SODU, XIX / XX w.
Szkło niebieskie, formowane, szlifowane, farby emaliowe, wys. całk. 17 cm
212. TALERZ ZE STATKU MS DJAKARTA, Polska, Bogucice, przed 1967
350.00 zł229. HARIHARA, Indie, XVIII / XIX w.
1,850.00 zł