Strona 8 z 309
Wyników 253 - 288 z 11106

03553

035. KWITNĄCE DRZEWA PRZY PŁOCIE, pocz. XX w.

Olej, deska; 10 x 20,7 cm
Cena: 1000,00 zł
03553

Cena: 1000,00 zł
01794

036. Tadeusz NARTOWSKI

NAD STAWEM
Cena: 2500,00 zł
01794

036. Tadeusz NARTOWSKI

Cena: 2500,00 zł
03734

037. Wilhelm VELTEN

POSTÓJ WOJSKA
Cena: 3000,00 zł
03734

037. Wilhelm VELTEN

Cena: 3000,00 zł
040271

038. Antoni GRAMATYKA

PEJZAŻ Z CHŁOPCEM NAD STAWEM
Cena: 5000,00 zł
040271

038. Antoni GRAMATYKA

Cena: 5000,00 zł
0398

039. F. STUMPF

FABRYKA, poł. XX w.
Cena: 800,00 zł
0398

039. F. STUMPF

Cena: 800,00 zł
Strona 8 z 309