Wyników 10729 - 10764 z 11106

20130926_184454_088

ZEGAREK DAMSKI, pocz. XX w.

Złoto, próba 14 karatów, śr. 35 mm
Cena: 1725,00 zł
20130926_184454_088

ZEGAREK DAMSKI, pocz. XX w.

Cena: 1725,00 zł
162-zegarek-doxa-szwajcaria-pol-xx-w

ZEGAREK DOXA, Szwajcaria, poł. XX w.

Damski, na rękę, złoty, 17 x 14 mm Puncowanie: 14K; 0,585
Cena: 517,00 zł

Cena: 517,00 zł
27211

ZEGAREK HELVETIA

Męski, na rękę, śr. 35 mm
Cena: 1062,00 zł
27211

ZEGAREK HELVETIA

Cena: 1062,00 zł
1533

ZEGAREK KIESZONKOWY DIOGENES, pocz. XX w.

Metalowy, dwukopertowy, dekorowany niellem, śr. 50 mm
Cena: 460,00 zł
1533

Cena: 460,00 zł
070-2

    Trzykopertowy, srebrny, śr. 5,5 cm; na zewnętrznych kopertach dekoracja: jeleń i widok zamku, tarcza z cyframi godzin rzymskimi na emalii; na tarczy napis: SYSTEME ROSKOPF PATENT | dwie koperty nad uskrzydlonym kołem z trąbką | DOMINUS; na kopertach wybity numer: 3970 | 5; na wewnętrznej kopercie i mechanizmie: SYSTEM ROSKOPF PATENT Puncowanie: austriacka cecha importowa z lat 1901 - 1921
Cena: 575,00 zł
070-2

Cena: 575,00 zł
1522

ZEGAREK KIESZONKOWY W STYLU ART DECO, Szwajcaria, Tissot, ok. 1940

Metalowy, śr. 47 mm
Cena: 632,00 zł
1522

Cena: 632,00 zł
20121201_130424_175

    Dwukopertowy, z sekundnikiem, zewnętrzna koperta srebrna, próba 800, częściowo złocona; śr. 4,5 cm Sygnowany na kopercie zewnętrznej monogram wiązany ZE; w pięciokącie pardwa; w prostokącie 0,800; w sześciokącie głowa psa; GALONNE; 19; półksiężyc i korona; 2161; na wewnętrznej kopercie: Cylindre 10 Rubis; monogram wiązany ZE; CUIVRE; 19; 2161
Cena: 460,00 zł
20121201_130424_175

Cena: 460,00 zł
20130124_173210_132

ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Neuchatel, Doxa, po 1906

Dwukopertowy, metalowy, z sekundnikiem; śr. 7 cm Sygnowany na tarczy: Anti-Magnetique | DOXA; na zewnętrznej kopercie 44 | ARGENTAN DOXA DEPOSE | 519744; na wewnętrznej kopercie wokół medali: MEDAILLE D'OR MILAN 1906 | DOXA | HORS CONCOURS | LIEGE 1905; od wewnątrz: ARGENTAN DOXA DEPOSE | 44 | 519744; na mechanizmie: DOXA Dewizka stal, mosiądz, masa perłowa, z emblematami budownictwa
Cena: 690,00 zł
20130124_173210_132

Cena: 690,00 zł
23937

ZEGAREK KIESZONKOWY, Capri, ok. 1930

Koperta stalowa, śr. 50 mm, sekundnik
Cena: 402,00 zł
23937

Cena: 402,00 zł
1509

ZEGAREK KIESZONKOWY, poł. XIX w.

Kluczykowy, srebrny, śr. 50 mm
Cena: 460,00 zł
1509

Cena: 460,00 zł