018. CRISTOFINI
DROGA DO WILLI, ok. 1920
Description

Olej, tektura; 46 x 37,5 cm

Sygnowany p.d.: Cristofini

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1000 - 1200

Aukcja 196, 10.10.2020

Miejsce: Archiwum

Base price 1100,00 zł