377. Ferdinand SIEVERT
CHŁOPIEC Z GÓR, pocz. XX w.
Description

Brąz, wys. 29,5 cm

Napis: Knabe vom Berge

Sygnowany: Ferd. Sievert / Dresden

Cena wywoławcza 650

Estymacja 800 - 1000

Base price 650,00 zł