384. STÓŁ POMOCNICZY ZE ŚW. JERZYM, ok. 1820
Drewno sosnowe, fornir orzech, intarsja; 76 x 74 x 75 cm
Description

Stan: pęknięcia, wgniecenia, drobne ubytki forniru

Noga późniejsza

Cena wywoławcza 3500

Estymacja 4500 - 5000

Base price 3500,00 zł