385. A. UMGEHER
SPRZEDAŻ NIEWOLNICY, 2 poł. XIX w.
Description

Marmur, polichromia; wys. 54 cm

Sygnowany: A. Umgeher; 7793 XVI 15

Cena wywoławcza 7000

Estymacja 9000 - 10000

Base price 7000,00 zł