389. MISA ZE ZBIOREM HERBATY, Japonia, Kutani, Keiju, era Meiji , 2 poł. XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, oprawa brąz; wys. 18, śr. 38,5 cm
3897