389. MISA ZE ZBIOREM HERBATY, Japonia, Kutani, Keiju, era Meiji , 2 poł. XIX w.
Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, oprawa brąz; wys. 18, śr. 38,5 cm
Description

Sygnowane czerwonym drukiem naszkliwnym: Kaga-kuni Nishiki (...) sei się

Cena wywoławcza 5000

Estymacja 6000 - 7000

Base price 5000,00 zł