394. FAJKA WODNA, Chiny, pocz XX w.
Porcelana, nadruk barwny, miedź, wys. 18,5(33) cm
Description

Sygnowany czerwonym drukiem naszkliwny, ideogramami chińskimi Da Qing Daoguang Nian Zhi

Cena wywoławcza 300

Estymacja 400 - 500

Base price 300,00 zł