Kossak obrazy

Kossakowie: Juliusz, Wojciech, Jerzy, Karol - szlachecka rodzina artystyczna, rodem z Krakowa przez pokolenia swym talentem ilustrowała narodowe dzieje Polski. Sygnowane nazwiskiem Kossak obrazy uwieczniają m.in. narodowe powstania, erę napoleońską, a także wydarzenia I wojny światowej. Urzekają niepowtarzalnym stylem i interpretacją najważniejszych wydarzeń w historii naszego narodu w XIX i na początku XX wieku. Po dziś dzień, obrazy Kossaków są niezwykle wartościowe. Jeśli marzysz o tym, by jeden z nich zawisł u Ciebie – zobacz naszą aktualną ofertę?

Kossak: obrazy, które zachwycają

Dom Aukcyjny Ostoya zajmuje się obrotem dziełami sztuki od długiego czasu. Jako eksperci w zakresie malarstwa, oferujemy fachową pomoc dla wszystkich, którzy poszukują dzieł sztuki wybitnych artystów malarzy – takich jak Kossakowie. Wystarczy, że skontaktujesz się bądź odwiedzisz naszą galerię, by dowiedzieć się więcej i odkryć zupełnie nowy wymiar sztuki – tej sprzed lat oraz współczesnej. Zapraszamy do współpracy!

Jerzy Kossak – aukcje

Dom Aukcyjny Ostoya z prawdziwą przyjemnością organizuje aukcje, na których możecie Państwo nabyć dzieła sztuki sygnowane nazwiskiem Kossak. Szczególnie często mamy zaszczyt oferować obrazy, które namalował Jerzy Kossak. Aukcje z udziałem jego prac wzbudzają powszechnie zainteresowanie wśród kolekcjonerów dzieł sztuki oraz miłośników obrazów malowanych w nurcie realizmu.

Obrazy Jerzego Kossaka wystawiane na naszych aukcjach możecie Państwo obejrzeć w Galerii Zajączka na terenie miasta Warszawa.

Obrazy Kossak – kupno i sprzedaż

Od lat z sukcesami kupujemy i sprzedajemy obrazy sygnowane nazwiskiem Kossak. Tajemnicą naszego sukcesu jest bardzo dobra znajomość twórczości rodzinny Kossak poparta znajomością i obyciem na polskim rynku dzieł sztuki. Ofertę kupna i sprzedaży obrazów kierujemy zarówno do osób specjalizujących się w handlu dziełami sztuki, jak i prywatnych kolekcjonerów, którzy od czas do czasu wymieniają obrazy w swoich osobistych kolekcjach. Wszystkie obrazy w ofercie naszego Domu Aukcyjnego poddajemy profesjonalnej analizie, dzięki temu Nasi Klienci mają pewność, iż nabywane u nas dzieła sztuki są autentyczne.