Wyświetlanie 346–360 z 437 wyników
Leszek RÓZGA
1,445.00 złLeszek RÓZGA
GNIAZDKO, 1972
Akwaforta barwna, 32 x 25 cm (odcisk)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Gniazdko – akwaforta barwna LeszekRózga imp. 1972
Krzysztof WIECZOREK
402.00 złKrzysztof WIECZOREK
WĘDROWIEC II
Akwaforta, papier; 45 x 32,5 cm (odcisk)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Wędrowiec II – akwaforta (Et) – 2 stan 14/30 Krzysztof Wieczorek 1978 rok imp.
Jolanta CIESIELSKA
481.00 złJolanta CIESIELSKA
KUSZENIE ŚW. ANTONIEGO
Akwaforta barwna, papier; 46 x 20,5 cm (odcisk)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Kuszenie św. Antoniego, I wersja akwaforta – odbitka autorska nr V imp. Jolanta Ciesielska
Otto AXER
542.00 złKrzysztof WIECZOREK
460.00 złKrzysztof WIECZOREK
CISZA, 1980
Akwaforta, papier; 34 x 21,5 cm (odcisk)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Cisza – akwaforta (Et) odb. aut. Krzysztof Wieczorek 1980 rok imp.
Kamila SIUDMAK
230.00 złKamila SIUDMAK
GŁOWA STARCA, 2005
Tusz, piórko, papier; 14 x 9 cm
Sygnowany p.d.; Kamila 2005 r. W-wa
VINCENT
115.00 złHalina CHROSTOWSKA PIOTROWICZ
2,408.00 złHalina CHROSTOWSKA PIOTROWICZ
FIGURA CZERWONA XVI, 1980
Technika własna, papier; 56 x 51 cm (odcisk)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Figura czerwona XVI epreuve d’artiste Chrostowska 80
CHRYSTUS W KORONIE CIERNIOWEJ, poł. XX w.
1,035.00 złCHRYSTUS W KORONIE CIERNIOWEJ, poł. XX w.
GRAFIK POLSKI
Klocek drzeworytniczy, drewno; 30 x 23,5 cm
GŁOWA KOBIETY / ŻAGLÓWKA NA WODZIE, poł. XX w.
1,035.00 złGŁOWA KOBIETY / ŻAGLÓWKA NA WODZIE, poł. XX w.
GRAFIK POLSKI
Dwustronny klocek drzeworytniczy; drewno; 25 x 19 cm
Władysław VETESCO
843.00 złWładysław VETESCO
RYCERZ NA STEPIE, 1970
Tusz; 31 x 34 cm 31 x 34 (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: VETESCO, 1970
Bronisław Józef TOMECKI
345.00 złBronisław Józef TOMECKI
DRZEWA GENEALOGICZNE, 1961
Litografia, papier; 47 x 24 cm (w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Drzewo Genealogiczne I/VI aut. BJ. Tomecki’ 61
Kazimierz SZEMIOTH
1,325.00 złKazimierz SZEMIOTH
SPOTKANIE NA DRODZE, 1965
Tusz, akwarela, papier; 29,5 x 42 cm
Sygnowany p.d.: KSzemioth 65; l.d.: Co wieczora, nim światło w mej pracowni gaszę / myślę o końcu życia, które musi nadejść. / Wszystko to co dziś widzę stracić muszę z czasem, / więc już dziś się szykuję na taka zagładę / (fragment sonetu) / Januszowi Zlamalowi – Kazik Szemioth
Aleksander RAK
345.00 złAleksander RAK
KOMAŃCZA, 1971
Akwaforta, papier; 12 x 17 cm (odcisk), 28 x 31,5 cm (arkusz)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Komańcza V akwaf. (imp.) ……. Aleksander Rak 1971
060. Karol KOSSAK
1,500.00 zł060. Karol KOSSAK
RYSUNEK DWUSTRONNY: AKT KOBIECY SIEDZĄCY / GŁOWA KOBIECA
Ołówek, papier; 24 x 35 cm