Wyświetlanie 46–60 z 232 wyników
PORTRET ZBIOROWY, ok. 1930
230.00 złALBUM POCZTÓWEK
287.00 złPORTRET KOBIETY, ok. 1880
287.00 złALBUM POCZTÓWEK
920.00 złALBUM FOTOGRAFII
1,150.00 złALBUM FOTOGRAFII
14,5 cm, opr. pł., tłoczenia, okucia mosiężne
Wewnątrz. 13 kart, tekturowych z 13 fotografiami portretowymi na firmowych tekturkach z 2 poł. XIX i pocz. XX w.
ALBUM FOTOGRAFII
5,750.00 złALBUM FOTOGRAFII
Oprawa skórzana z mosiężna, niklowana klamrą; 28,5 cm; wewn. 16 tekturowych kart z 74 fotografiami portretowymi warszawskich fotografów na firmowych tekturkach z 2 poł. XIX i pocz. XX w
8 NEGATYWÓW NA SZKLE, ok. 1920
690.00 zł8 NEGATYWÓW NA SZKLE, ok. 1920
Portrety wielopostaciowe; dwóch mężczyzn w mundurach przy sprzęcie elektrycznym; 9 x 12 cm
10 POZYTYWÓW NA SZKLE, pocz. XX w.
920.00 zł10 POZYTYWÓW NA SZKLE, pocz. XX w.
9 szt 8,5 x 12 cm, jeden 8,5 x 10 cm, z pejzażami górskimi, niemiecki posterunek graniczny, posterunek graniczny Królestwa Włoch, dzieci przed schroniskiem Hampelbaude pod Śnieżką.
11 POZYTYWÓW i 1 NEGATYW NA SZKLE, pocz. XX w.
1,035.00 zł9 NEGATYWÓW NA SZKLE, XIX/XX w.
920.00 zł9 NEGATYWÓW NA SZKLE, XIX/XX w.
9 x 12 cm, 8 z szewcem przy pracy i jedna z fasadą kamienicy z szyldem A. Friedemann
13 POZYTYWÓW NA SZKLE, Polska, ok. 1920
4,600.00 zł12 NEGATYWÓW NA SZKLE, ok. 1920
1,150.00 złARMATKA SZYBKOSTRZELNA 37 mm
345.00 złARMATKA SZYBKOSTRZELNA 37 mm
Legiony, 6 Pułk Piechoty w okopach pod Siłowiczaną, sierpień 1916
MAJOR ALEKSANDER JAR WINIARSKI Z ODDZIAŁEM KAWALERII W SKOCZOWIE, lata 30-te
230.00 złMAJOR ALEKSANDER JAR WINIARSKI Z ODDZIAŁEM KAWALERII W SKOCZOWIE, lata 30-te
Fotografia, 72 x 110 mm
ALEKSANDER JAR WINIARSKI PRZY ARMATCE SZYBKOSTRZELNEj 37 mm, Siłowiczana, 1916
345.00 złALEKSANDER JAR WINIARSKI PRZY ARMATCE SZYBKOSTRZELNEj 37 mm, Siłowiczana, 1916
Fotografia, 80 x 112 mm