Wyświetlanie 31–45 z 232 wyników
TRZY FOTOGRAFIE
1,035.00 złMĘŻCZYŹNI PRZED BUDYNKIEM, Wilno, ok. 1930
460.00 złPORTRET ZBIOROWY, Wilno, ok. 1930
920.00 złALBUM FOTOGRAFII RODZINY PIEŃKOWSKICH
4,025.00 złALBUM FOTOGRAFII RODZINY PIEŃKOWSKICH
25 x 40 cm, oprawa płócienna, 25 fotografii, z 1 poł. XX w.
DWIE FOTOGRAFIE
230.00 złFOTOGRAFIE RODZINY HILLERÓW
2,070.00 złALBUM FOTOGRAFII RODZINY KLUCZEWSKICH, 1 poł. XX w.
575.00 złALBUM FOTOGRAFII RODZINY KLUCZEWSKICH, 1 poł. XX w.
Oprawa skóra, 18 x 26 cm, wewnątrz 25 fotografii rodzinnych
ALBUM FOTOGRAFII RODZINY KLUCZEWSKICH, k. XIX -1 poł. XX w.
2,070.00 złALBUM FOTOGRAFII RODZINY KLUCZEWSKICH, k. XIX -1 poł. XX w.
Opr. pł. 24 x 32 cm, wewnątrz 181 fotografii, głównie portretowych
ALBUM FOTOGRAFII RODZINY HILLERÓW W CZĘSTOCHOWIE, XX w.
1,380.00 złALBUM FOTOGRAFII RODZINY HILLERÓW W CZĘSTOCHOWIE, XX w.
Opr. sk. tł, 23 x 34 cm, wewnątrz 114 fotografii
ALBUM FOTOGRAFII, XX w.
2,070.00 złFOTOGRAFIE RODZINY MALZANÓW I RUCIŃSKICH
1,380.00 złABSOLWENTKI SZKOŁY ŻEŃSKIEJ W PIOTRKOWIE, M. Fabiszowski, 1922
230.00 złABSOLWENTKI SZKOŁY ŻEŃSKIEJ W PIOTRKOWIE, M. Fabiszowski, 1922
Fotografia, na tekturce, 39 x 52 cm
SECESYJNY ALBUM FOTOGRAFII, ok. 1900
5,750.00 złSECESYJNY ALBUM FOTOGRAFII, ok. 1900
Oprawa obita czerwonym aksamitem, 34,5 cm, z aplikacją (plater na cynie) z pasterką, wewnątrz 20 kart z 84 fotografiami, głównie portretowymi i pocztówkami z końca XIX i pocz. XX w.
Oprawa obita w zielony aksamit, 34 cm, z cynową, brązowioną aplikacją z postacią kobiety, wewnątrz 14 tekturowych kart z 85 fotografiami z 2 połowy XIX i pocz. XX w. na firmowych tekturkach
PORTRET UCZESTNIKÓW KURSU ANTYALKOHOLOWEGO, Warszawa, 1928
287.00 złPORTRET UCZESTNIKÓW KURSU ANTYALKOHOLOWEGO, Warszawa, 1928
Fotografia, 168 x 230 mm, na tekturce