Wyświetlanie 211–225 z 232 wyników
HARCERKA
57.00 złHELENA JANISZEWSKA
57.00 złJan MIECZKOWSKI
287.00 złJan MIECZKOWSKI
PORTRET KOBIETY W CHUŚCIE
Fotografia retuszowana ołówkiem, papier albuminowy naklejony na tekturkę; 26 x 21 cm
Sygnowany ołówkiem śr. l.: J. Mieczkowski | Warszawa
Jan MIECZKOWSKI
287.00 złJan MIECZKOWSKI
PORTRET KOBIETY W CHUŚCIE
PARA ZDJĘĆ, JÓZEF PIŁSUDSKI Z GENERALICJĄ W 1933 R
1,150.00 złPARA ZDJĘĆ, JÓZEF PIŁSUDSKI Z GENERALICJĄ W 1933 R
9 x 14 cm, na odwrocie dwie pieczęcie: Komitet Budowy Kopca Józefa Piłsudskiego 16.Sier. 1935, Wydział Wykonawczy w Krakowie; Fot. A. Jurkiewicz, Zakopane
FOTOGRAFIA, JÓZEF PIŁSUDSKI Z ŻONĄ ALEKSANDRĄ
920.00 złFOTOGRAFIA, JÓZEF PIŁSUDSKI Z ŻONĄ ALEKSANDRĄ
14 x 9 cm, na odwrocie pieczęcie: Komitet Budowy Kopca Józefa Piłsudskiego 16.Sier. 1935, Wydział Wykonawczy w Krakowie; Fot. A. Jurkiewicz, Zakopane
FOTOGRAFIA, PREZYDENT IGNACY MOŚCICKI NA TRYBUNIE
920.00 złFOTOGRAFIA, PIŁSUDSKI PRZED BELWEDEREM
Setna rocznica wybuchu postania listopadowego, 1931, 12 x 17 cm
FOTOGRAFIA, POGRZEB JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, PREZYDENT MOŚCICKI
575.00 złFOTOGRAFIA, POGRZEB JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, DELEGACJA NIEMIECKA
575.00 złFOTOGRAFIA, ZŁOŻENIE URNY Z SERCEM PIŁSUDSKIEGO W GROBIE MATKI NA WILEŃSKIM CMENTARZU NA ROSSIE
575.00 złFOTOGRAFIA, POGRZEB JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, EDWARD ŚMIGŁY RYDZ I ALEKSANDRA PIŁSUDSKA
13 x 8,5 cm
FOTOGRAFIA, POGRZEB JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
575.00 złFOTOGRAFIA, POGRZEB JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
Siedzą: Zofia z Piłsudskich Kadenowa i Aleksandra Piłsudska z córkami, z lewej stoi Walery Sławek, 9×14
PARA ZDJĘĆ, POGRZEB JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, KRYPTA WAWELSKA, SKŁADANIE KWIATÓW I HOŁDU PRZEZ DELEGACJĘ WŁOSKĄ
575.00 złPARA ZDJĘĆ, POGRZEB JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, KRYPTA WAWELSKA, SKŁADANIE KWIATÓW I HOŁDU PRZEZ DELEGACJĘ WŁOSKĄ
12 x 17 cm, na odwrocie pieczęć; W. Pikiel fotograf-ilustrator Wojskowego Instytutu Naukowo-Oświatowego
FOTOGRAFIA, POGRZEB JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, ALEKSANDRA PIŁSUDSKA I EDWARD ŚMIGŁY-RYDZ
575.00 zł