Wyświetlanie 2461–2475 z 2552 wyników
Koszyczek dekorowany filigranem
3,450.00 złŻardiniera neorokokowa
2,070.00 złTabakierka
1,093.00 złKabaret do oliwy i octu w stylu Ludwika XV
6,670.00 złPaterka
690.00 złKoszyczek z różyczkami, XIX/XX w.
403.00 złPaterka neorenesansowa, pocz. XX w.
403.00 złKoszyk neobarokowy
748.00 złDzbanek
1,150.00 złCukiernica skrzynkowa, złotnik EB, Polska, 1. ćw. XIX w.
3,450.00 złCukiernica skrzynkowa, złotnik EB, Polska, 1. ćw. XIX w.
Srebro pr. 12; waga: 502g.; 13,9 x 8,9 x 6,3 cm
Puncowana: w prostokącie o ściętych narożnikach E.B. | w owalu 12
CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Fraget, Warszawa, 2. poł. XIX w.
748.00 złPATERKA DEKOROWANA MOTYWEM OWOCÓW I WARZYW, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), Geislinger am Steige, Niemcy, ok. 1910
345.00 złNACZYNIE NA JARZYNY W STYLU ART DÉCO, Europa Zachodnia
690.00 złZESTAW 12 ŁYŻECZEK DO MOKKI Z MONOGRAMEM JT, Jan Cynowski, Warszawa, dwudziestolecie międzywojenne
920.00 złSECESYJNY ZESTAW 6 NOŻYKÓW DO OWOCÓW Z PODSTAWKĄ, Bracia Buch, Warszawa, ok. 1900
862.00 złSECESYJNY ZESTAW 6 NOŻYKÓW DO OWOCÓW Z PODSTAWKĄ, Bracia Buch, Warszawa, ok. 1900
Mosiądz platerowany, brąz;wys. podstawki 24 cm; dł. noża 16 cm
Znakowane: w trójkącie napis B.Buch | w | Warszawie | Galw.