Wyświetlanie 2386–2400 z 2559 wyników
PUDEŁKO NA CYGARA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Oskar Haegele, 1914-1940
747.50 złPUDEŁKO NA CYGARA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Oskar Haegele, 1914-1940
Srebro, próba 800, drewno; 3,8 x 21,7 x 9,4 cm
CUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1880
690.00 złCUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1880
PATERA NEOROKOKOWA, XIX/XX w.
517.50 złCUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, 1896-1914
690.00 złCUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, 1896-1914
ŁYŻKA DO PONCZU, Niemcy, po 1886
862.50 złŁYŻKA DO PONCZU, Niemcy, po 1886
PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, po 1931
575.00 złPAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, po 1931
Srebro, próba 3, waga 156 g, 1 x 11 x 7,5 cm
Zdobiona na całej powierzchni kanelami i giloszowaniem
Puncowanie: w owalu 3, główka kobiety w chuście zwrócona w lewo, W; w kwadracie znak złotnika KR
FLAKONIK NA PERFUMY, Niemcy, po 1886
345.00 złTABAKIERKA, Niemcy, po 1886
230.00 złPAPIEROŚNICA, Włochy, Florencja, po 1968
517.50 złPAPIEROŚNICA, Włochy, Florencja, po 1968
Srebro, próba 800, waga 90 g, 1 x 11,5 x 7,7 cm
Wieczko pokryte wyrytym ornamentem floralnym z monogramem J Ł
Puncowanie: w owalu 800; w owalu pięcioramienna gwiazdka, 320 FI
TACA, Włochy, Mediolan, 1934 -1944
1,610.00 złTACA, Włochy, Mediolan, 1934 -1944
Srebro, próba 800, waga 386 g, wys. 2, śr. 31 cm
Okrągła; kołnierz falisty, profilowany, z dekoracją floralną
Puncowanie: w owalu monogram złotnika: V.M.; w sześciokącie: 320, wiązka liktorska, MI; w owalu: 800
SZCZYPCE Z UCHWYTAMI MUSZLOWYMI, Anglia, Londyn, 1972
345.00 złSZCZYPCE Z UCHWYTAMI MUSZLOWYMI, Anglia, Londyn, 1972
Srebro, próba sterling, waga 19 g, dł. 10 cm
Puncowanie: w ośmiokącie korona, w ośmiokącie lew kroczący, w ośmiokącie W, w ośmiokącie r, w kartuszu R, w owalu F, w rombie M
CZTERNAŚCIE ŁYŻECZEK, Niemcy, Berlin, Friedrich Heinrich Jacop Schoppe, 1825
1,750.00 złCZTERNAŚCIE ŁYŻECZEK, Niemcy, Berlin, Friedrich Heinrich Jacop Schoppe, 1825
Srebro złocone, waga 412 g, dł. 16 cm
Na trzonkach wyryty monogram: P.M.J.
Puncowanie: w kole litera A; w kole kroczący niedźwiedź i litera K; w prostokącie: SCHOPPE
ŁYŻKA PÓŁMISKOWA, Dania, Kopenhaga, 1823 – 1827
805.00 złŁYŻKA PÓŁMISKOWA, Dania, Kopenhaga, 1823 – 1827
PAPIEROŚNICA Z PĘDZĄCĄ DWOJKĄ, Rosja, Petersburg, Michaił Ewlampiewicz Perchin, 1897
920.00 złPAPIEROŚNICA Z PĘDZĄCĄ DWOJKĄ, Rosja, Petersburg, Michaił Ewlampiewicz Perchin, 1897
Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 156g, 1,5 x 9,5 x 8 cm
Na wierzchu wyryta scena pędzącej dwojki, na spodzie monogram wiązany MW i data 18/XI97
Puncowanie: w prostokącie MH, w owalu 84, skrzyżowane kotwice
PAPIEROŚNICA, Bliski Wschód, pocz. XX w.
1,035.00 złPAPIEROŚNICA, Bliski Wschód, pocz. XX w.
Srebro, niello, waga 184 g, 0,8 x 13 x 8,2 cm
Dekorowana widokiem orientalnym, wyryty monogram: WC