Wyświetlanie 46–60 z 263 wyników
KUBEK ŚLĄSKIEGO KLUBY AUTOMOBILOWEGO, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Gbr. Kühn, 1907
720.00 złPARA KUBKÓW Z HERBEM WROCŁAWIA, Śląsk, Wrocław, Julius Lemor, 1913
1,800.00 złKIELISZEK, Rosja, Moskwa, po 1908
240.00 złKIELISZEK, Ukraina, Kijów, Israil Zachodier, 1899 – 1908
240.00 złSERWIS DO KAWY, Meksyk, Taxco, Perlita, 1948-80
10,800.00 złSZEŚĆ FILIŻANEK, Polska, Kraków, Imago Artis, po 1963
1,500.00 złSERWIS DO KAWY, Dania, Kopenhaga, Rasmus Jensen-Horsens, 1908-09
4,200.00 złAMPUŁKA, Europa Środkowa, pocz. XVIII w.
4,800.00 złAMPUŁKA, Europa Środkowa, pocz. XVIII w.
Srebro, próba 12, złocenie, waga 91,1, g, wys. 8 cm
Puncowanie: 12; kotwica (?)
WAZKA, Polska, 1921-31
960.00 złCZAJNIK Z SITKIEM, Austria, Berndorf, Krupp, ok. 1920
600.00 złWAZKA W STYLU KLASYCYSTYCZNYM, Niemcy, Hanau, Gebrüder Dingeldein, po 1868
4,200.00 złKOSZYCZEK DO SZKLANKI Z POMNIKIEM MININA I POŻARSKIEGO W MOSKWIE, Rosja, Moskwa, poł. XX w.
120.00 złKOSZYCZEK DO SZKLANKI Z SOBOREM PIETROPAWŁOWSKIM W PETERSBURGU, Rosja, poł. XX w.
360.00 złKUBECZEK, Ukraina, Kijów, Spadkobiercy Israila Zachodiera, po 1908
360.00 złSZEŚĆ KOSZYCZKÓW POD SZKLANKI Z PĘDZĄCĄ TRÓJKĄ, Związek Radziecki, poł. XX w.
720.00 zł