Wyświetlanie 106–113 z 113 wyników
Cukiernica skrzynkowa, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, 1 tercja XX w.
920.00 złCukiernica skrzynkowa, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, 1 tercja XX w.
Mosiądz srebrzony; 8 x 12,5 x 9 cm
Znakowany: w owalu B. Henneberg | rozetka | Warszawa | 746
Ze zbiorów Kazimierza Dejmka
Cukiernica skrzynkowa, złotnik EB, Polska, 1. ćw. XIX w.
3,450.00 złCukiernica skrzynkowa, złotnik EB, Polska, 1. ćw. XIX w.
Srebro pr. 12; waga: 502g.; 13,9 x 8,9 x 6,3 cm
Puncowana: w prostokącie o ściętych narożnikach E.B. | w owalu 12
CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Fraget, Warszawa, 2. poł. XIX w.
748.00 złEmil Ferdinand Dahl (zm. 1879), Kopenhaga, 1860
3,048.00 złWürttembergische, Mettalwarenfabrik (WMF), Geislinger am Steige, Niemcy, ok. 1900
920.00 złWürttembergische, Mettalwarenfabrik (WMF), Geislinger am Steige, Niemcy, ok. 1900
CUKIERNICA-KOSZYCZEK
Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), Geisslingen am Steige, ok. 1900
920.00 złWürttembergische Metallwarenfabrik (WMF), Geisslingen am Steige, ok. 1900
CUKIERNICA SKRZYNKOWA
Iwan Wasiljewicz Zacharow, Moskwa, Rosja, 1881
2,070.00 złCukiernica skrzynkowa, Bracia Henneberg, Warszawa, po 1932
1,725.00 złCukiernica skrzynkowa, Bracia Henneberg, Warszawa, po 1932
Metal platerowany; 13,7 x 10,4 x 8,5 cm
Znakowana: w owalu: B. HENNEBERG | rozetka | WARSZAWA |w prostokącie MET| 745