Wyświetlanie 16–30 z 113 wyników
CUKIERNICA, Rosja, Moskwa, Wasilij Iwanowicz Iwanow, 1876
1,500.00 złCUKIERNICA, Rosja, Moskwa, Wasilij Iwanowicz Iwanow, 1876
Srebro, próba 84, waga 257 g; 8 x 16,5 x 12 cm
CUKIERNICA W FORMIE WAZKI Z ŁYŻECZKĄ, Polska, Warszawa, Warmet, ok. 1970
2,160.00 złCUKIERNICA W FORMIE WAZKI Z ŁYŻECZKĄ, Polska, Warszawa, Warmet, ok. 1970
Srebro, próba 3, waga 330,6 g, wys. 11 cm
CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Kraków, Adam Radwański, 1921-31
3,600.00 złCUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Kraków, Adam Radwański, 1921-31
Srebro, próba 3, waga 226,7 g, 6,5 x 12,5 x 10 cm
CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Niemcy, Berlin, Georg Friedrich Forurnier, ok. 1810
4,720.00 złCUKIERNICA SKRZYNKOWA, Niemcy, Berlin, Georg Friedrich Forurnier, ok. 1810
Srebro; waga 541 g, 8 x 15 x 10,5 cm
CUKIERNICA, Polska, Kraków, Imago Artis, ok. 1960
472.00 złCUKIERNICA, Polska, Kraków, Imago Artis, ok. 1960
Plater na mosiądzu, wewnątrz złocona; 8 x 13 x 10,5 cm
CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Kraków, po 1931
2,124.00 złCUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Kraków, po 1931
Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 379 g; 7,7 x 13,5 x 11,5 cm
CUKIERNICA SKRZYNKOWA. Austria, Wiedeń, k. XIX w.
6,000.00 złCUKIERNICA SKRZYNKOWA. Austria, Wiedeń, k. XIX w.
Srebro, próba 3, waga 526 g; 14 x 16 x 12 cm
CUKIERNICA W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1930
2,360.00 złCUKIERNICA W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1930
Plater na nowym srebrze, wewnątrz złocona; wys. 9, śr.13,5 cm
CUKIERNICA W STYLU ART DECO, poł. XX w.
590.00 złCUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 – 1914
1,416.00 złCUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 – 1914
Plater na mosiądzu, wys. 13 cm
CUKIERNICA, Polska, Warszawa, po 1963
1,062.00 złCUKIERNICA, Polska, Kraków, po 1963
1,062.00 złCUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Rosja, Moskwa, Wasilij Iwanowicz Puliatkin, 1908-1917
4,602.00 złCUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Rosja, Moskwa, Wasilij Iwanowicz Puliatkin, 1908-1917
Srebro, próba 84, wewnątrz złocona, waga 387 g; 7 x 13,5 x 9,5 cm
CUKIERNICA wz. Irys (Secesja), Polska, Warszawa, Fraget, 1896 – 1914
4,200.00 złCUKIERNICA wz. Irys (Secesja), Polska, Warszawa, Fraget, 1896 – 1914
Plater na mosiądzu; 9,8 x 15 x 10,5 cm
CUKIERNICA, 2 poł. XIX w.
708.00 zł