Wyświetlanie 166–180 z 201 wyników
GŁOWA MĘŻCZYZNY, Afryka, Kongo, Luba, XX w.
977.00 złGŁOWA, Afryka, Kongo, Songye, XX w.
230.00 złHans KECK
1,035.00 złHans KECK
DYSKOBOL, ok. 1930
Brąz patynowany, czarny marmur (podstawa); wys. całk. 17,5 cm, podstawa 4 x 13 x 8 cm
Sygnowany: H. Keck
RZEŹBA – FETYSZ, Afryka, Kongo, 1 poł. XX w.
1,035.00 złJean-Baptiste CARPEAUX
5,750.00 złJean-Baptiste CARPEAUX
GŁOWA DZIEWCZYNY
Brąz, czarny marmur (podstawa), wys. całk. 35 cm, podstawa 12 x 10 x 12 cm
Sygnowany J B.Carpeaux
FIGURA SŁONIA, pocz. XX w.
1,035.00 złPLAKIETA, MADONNA Z DZIECIĄTKIEM W OTOCZENIU ŚWIĘTYCH, 2 poł. XIX w.
977.00 złPLAKIETA, MADONNA Z DZIECIĄTKIEM W OTOCZENIU ŚWIĘTYCH, 2 poł. XIX w.
Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany. 14,5 x 9 cm
Sygnowany monogramem wiązanym BB; znak odlewni: w owalu pod koroną HIA | G
PARA PUTTÓW ZE ŚWIECZNIKAMI, Europa Środkowa, XVIII w.
5,750.00 złPARA PUTTÓW ZE ŚWIECZNIKAMI, Europa Środkowa, XVIII w.
Drewno polichromowane; wys. 43 cm
LICHTARZYK W STYLU EMPIRE W FORMIE SFINKSA, XIX w.
862.00 złGeorges van der STRAETEN
5,175.00 złGeorges van der STRAETEN
RZEŹBIARZ NIEMIECKI
3,450.00 złRZEŹBIARZ NIEMIECKI
SIEDZĄCA DZIEWCZYNA, ok. 1925
Kamionka, wys. 34 cm
Sygnatura ryta; . M. Se
J. ALSCHLAG
2,875.00 złJ. KALMÈAR
920.00 złJ. KALMÈAR
Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany, marmur, wys. całk. 11 cm
Sygnowany stemplem: DROITS RESERVES J. KALMÈAR
J. KALMÈAR
920.00 złJ. KALMÈAR
OFICER LANDWERY GWARDII PIECHOTY PRUSKIEJ Z LAT 1821 – 1843, XIX w.
3,450.00 złOFICER LANDWERY GWARDII PIECHOTY PRUSKIEJ Z LAT 1821 – 1843, XIX w.
Brąz odlewany, patynowany, marmur (podstawa); wys. całk. 30 cm, śr. podstawy 16 cm