Wyświetlanie 136–150 z 201 wyników
Konstanty LASZCZKA
5,310.00 złPUTTO, XVIII w.
4,025.00 złPRZYCISK DO PAPIERU Z ROSYJSKIM CHŁOPEM, Rosja, 2 poł. XIX w.
1,725.00 złPRZYCISK DO PAPIERU Z ROSYJSKIM CHŁOPEM, Rosja, 2 poł. XIX w.
Brąz złocony, szary kamień, wym całk. 6,5 x 16,5 x 7,5 cm, figury 4 x 12 6 cm
Zygmunt OTTO
517.00 złZygmunt OTTO
JULIUSZ SŁOWACKI, 1909
Żeliwo; 39 x 27 cm
Napisy: Z. Otto; JULIUSZ SŁOWACKI | 1809 – 1849; TOW: ZACH:SZT:PIĘK:W KRóL:POLSKI | R.1909.
Plakieta była premią dla członków Zachęty, wykonana w odlewni Władysława Ambrożewicza w Warszawie.
BOGINI CERES, XIX w.
1,380.00 złBOGINI CERES, XIX w.
Brąz, 22 x 22 cm, zamocowany do drewnianego podłoża zdobionego aplikacjami: kwiaty z plateru na mosiądzu, całość w owalnej, drewnianej ramie, wym. całk.46 x 39 cm
BUDDA AMITHABA, Chiny, XIX w.
4,600.00 złBUDDA AMITAJUS, Chiny lub Tybet, XIX w.
4,600.00 złBODHISATTWA Z PARTNERKĄ, TZW. YAB-YUM, Chiny, XIX w.
5,750.00 złWiktor BRODZKI
10,200.00 złKRÓL POLSKI JAN II KAZIMIERZ, XIX w.
1,380.00 złKRÓL POLSKI JAN II KAZIMIERZ, XIX w.
Medalion, kość, relief, śr. 6 cm
Pochodzenie: rezydencja Nowina Chrzanowskich w Opaczy.
MODEL LOKOMOTYWY SPALINOWEJ SM42, 2 poł. XX w.
920.00 złMODEL LOKOMOTYWY SPALINOWEJ SM42, 2 poł. XX w.
Brąz, drewno (cokół), wys. całk.7, podstawa 15 x 5,5 cm
TRZY TAŃCZĄCE PUTTA, Bawaria, Selb, Lorenz Hutschenreuther, 1945 – 1949
747.00 złTRZY TAŃCZĄCE PUTTA, Bawaria, Selb, Lorenz Hutschenreuther, 1945 – 1949
Figurka, porcelana, złocenie, wys. 15,5 cm
Sygnowany: Hutschenreuther | Selb | w owalu lew nad literami L.H.S. | Germany | Kunstabteilung | US Zone
Jan Z. KRZYWAŃSKI
3,600.00 zł077. FIGURA, ODPOCZYNEK, ok. 1930
1,500.00 złPierre-Jean DAVID d’ANGERS
5,900.00 zł