Wyświetlanie 796–810 z 866 wyników
Dzbanuszek, Śląsk, Schlaggenwald, 1809-1830
885.00 złDzbanuszek, Śląsk, Schlaggenwald, 1809-1830
Porcelana, farby naszkliwne; wys. 13 cm
Sygnatura kobaltem podszkliwnie
Filiżanka cytrynowa ze spodkiem, Wiedeń, ok 1802 r.
1,106.00 złFiliżanka cytrynowa ze spodkiem, Wiedeń, ok 1802 r.
Wiedeń Porcelana, złocenia, farby naszkliwne; wys. fil. 6 cm; średn. spodka 13,5 cm
Sygnatura malowana kobaltem pod szkliwem: trójpolowa tarcza oraz wyciskany numer: 804 (na filiżance), 802 (na spodku).
Drobne reperacje filiżanki.
Koszyk
920.00 złWazon z pokrywą, Delft, XVIII/XIX w.
4,500.00 złWazon z pokrywą, Delft, XVIII/XIX w.
Fajans, szkło cynowe (o niebieskim zabarwieniu), kobalt podszkliwny, wys. 38,5 cm; niesygnowany
Stan zachowania: uzupełnione ubytki, liczne retusze, rekonstruowany uchwyt pokrywy
Wazon z ptakiem, Delft, początek XX w.
1,200.00 złWazon z ptakiem, Delft, początek XX w.
Fajans, kobalt podszkliwny, wys. 18,2 cm
Wazon sześcioboczny, pękaty z krótką szyją. Każda ścianka bogato zdobiona pojedynczymi gałązkami. Na czole naczynia przedstawienie siedzącego na krzewie ptaka.
Dante Alighieri, Włochy, 2 połowa XIX w.
2,200.00 złDante Alighieri, Włochy, 2 połowa XIX w.
Fajans delikatny, szkliwo ołowiowo-boraksowe; wys. 42 cm
Stan zachowania: uzupełnienia dłoni
Naczynie na toaletkę
288.00 złOlimpijczyk z pochodnią
380.00 złKrólewska Manufaktura Porcelany, Kopenhaga, 1918
610.00 złKrólewska Manufaktura Porcelany, Kopenhaga, 1918
WAZA JUBILEUSZOWA Z OKAZJI 100 ROCZNICY URODZIN KRÓLA DANII CHRYSTIANA IX (1818-1906),
Leningradzka Fabryka Porcelany, XX w.
460.00 złLeningradzka Fabryka Porcelany, XX w.
460.00 złFiliżanka ze spodkiem
667.00 złNiemcy (?), 4 ćw. XIX w.
920.00 złKPM, Berlin, po 1872
518.00 złKPM Berlin, ok. 1800-05
920.00 zł