Wyświetlanie 781–795 z 874 wyników
Dzban neorenesansowy
2,875.00 złMlecznik
920.00 złŻardiniera w typie Sťvres
3,450.00 złTalerz z widokiem Królikarni, Polska, Wałbrzych,
920.00 złTalerz z widokiem Królikarni, Polska, Wałbrzych,
wytwórnia Wawel, Kraków, 2. poł. XX w.
Porcelana, malatur naszkliwne; średn. 31,7 cm
Sygnowany: pieczęć podszkliwna W | Wawel | Made in Poland | 1
Na talerzu dedykacja od autora malatur: Jego Ekscelencji Henrykowi Urbanowiczowi Wielkiemu Patronowi Sztuk Plastycznych st. D,
Stan zachowania: pęknięcie włosowate na kołnierzu, szczerbka.
Cache-pot
541.00 złTalerz
920.00 złZestaw 11 filiżanek, Herend, Węgry, po 1949
4,600.00 złZestaw 11 filiżanek, Herend, Węgry, po 1949
Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia;
średnica filiżanki: 10,9 cm;
średnica spodka: 16,2 cm
Sygnowane: Spodki: naszkliwnie niebieska pieczęć z herbem i napisem HEREND HUNGARY HANDPAINTED | naszkliwnie: AP | naszkliwnie cyfra 211 (na 6 spodkach) i 11 (na 5 spodkach) Filiżanki: naszkliwnie niebieska pieczęć z herbem i napisem HEREND HUNGARY HANDPAINTED | wycisk w masie (na niektórych niewyraźny) HEREND 702 | naszkliwnie: 702 | naszkliwnie: 211 (5 sztuk), 241 (2 sztuki), 11 (3 sztuki), 166 (1 sztuka)
Patera
2,300.00 złFilizanka ze spodkiem
529.00 złTalerz z liliami
460.00 złPatera
575.00 złKabaret
345.00 złTalerz imari
1,150.00 złFaun na żółwiu, wg modelu Christiana Thomsena z roku 1907
2,128.00 złFaun na żółwiu, wg modelu Christiana Thomsena z roku 1907
Królewska Manufaktura Porcelany, Kopenhaga, Dania, po 1950
Waza do ponczu, Mettlach, Villeroy & Boch, 1907
4,950.00 złWaza do ponczu, Mettlach, Villeroy & Boch, 1907
Kamionka jasna, barwne szkliwo matowe, białe reliefy; wys.: 38 cm
Sygnowana na spodzie: motyw architektoniczny i kartusz z napisem METTLACH | VB | GES. GESCH. | 3149 (numer modelu) | 07 | 34; na nakrywie 27.
Stan zachowania: jeden uchwyt po naprawie