Wyświetlanie 1081–1095 z 1214 wyników
MEDAL, JEAN-BAPTISTE ROUSSEAU, 1849
115.00 złMEDAL, JEAN-BAPTISTE ROUSSEAU, 1849
Żeliwo, śr. 40 mm
A: popiersie pisarza, napis J. BAPTISTE ROUSSEAU
R: NÉ A PARIS EN M.DC.LXXI. MORT EN M.DCCC.L GALERIE METALLIQUE DES GRANDSHOMMES FRANÇAIS 1849.
Sygnowany na awersie: VIVIER F.
MEDAL, KRÓL HISZPANII FERDYNAND VII
115.00 złMEDAL, KRÓL HISZPANII FERDYNAND VII
Żeliwo, śr. 40 cm
A: popiersie króla, napis; FERDINANDUS VII D.G. HISP. ET IND. REX
R: NATUS MATRITI AN.M.DCC.LXXXIV. HISP. ET INDIAR. REX AN.M.DCCC.VIII
Sygnowany na awersie: DURAND E.
MEDAL, JÓZEF HAYDN
115.00 złMEDAL, JÓZEF HAYDN
Żeliwo, śr. 40 mm
A: popiersie Haydna, napis: JOSEPHUS HAYDN
R: NATUS AN M.DCC.XXX ROHRAU AD VIENNAM AUSTRIAE OBITT AN.M.DCCC.IX
MEDAL NA 400 LAT PRZEJŚCIA BRANDENBURGII NA LUTERANIZM, 1839
115.00 złMEDAL NA 400 LAT PRZEJŚCIA BRANDENBURGII NA LUTERANIZM, 1839
Tombak złocony, śr. 44 mm
A: w popiersiu elektor brandenburski Joachim III i król Prus Fryderyk Wilhelm III; w otoku napis: KURFUERTS IOACHIM II 1539 KOENIG FRIEDRICH WILHELM III 1839
R: przejście elektora na luteranizm; pod sceną napis: DIE STADT BERLIN ZUM 2 NOV. 1839; w otoku napis: TRINKET ALLE DARAUS MATTH.26v.27 SUCHET IN DER SCHRIFT SIE ISTS DIE VON MIR ZEUGET IOH.5v.39
Sygnowany na awersie: C. PFEUFFER FEC.
MEDAL DLA AUGUSTA MOSZYŃSKIEGO, 1778
517.00 złMEDAL DLA AUGUSTA MOSZYŃSKIEGO, 1778
Para miniatur medalu
173.00 złMEDAL 200 LAT KONSTYTUCJI, Mennica Polska, 1991
518.00 złMEDAL 200 LAT KONSTYTUCJI, Mennica Polska, 1991
Srebro, pr. 925, waga 43 g, śr. 40 mm
A: Na tle loga Stronnictwa Demokratycznego orzeł w koronie napis: 3 MAJA 1791 200 LAT KONSTYTUCJI
R: Plac Zamkowy, napis: 1937 KLUBY DEMOKRATYCZNE 1939 STRONNICTWO DEMOKRATYCZNE CKSD
Na krawędzi: próba srebra; znak mennicy MW
ODZNAKA FRANCUSKICH WOJSK OCHRONY WYBRZEŻA
230.00 złODZNAKA FRANCUSKICH WOJSK OCHRONY WYBRZEŻA
Tombak, srebrzenie, emalia, 62 x 33 mm
Na kartuszu zamocowana tarcza ze słupkiem i nakrętką
R: R. LOUIS DEL. | ARTHUS BERTRAND EDIT.
Medal Paweł VI
115.00 złMedal, Konrad Mazowiecki, 1984
230.00 złMedal Mieszko I, 1978
230.00 złIkona, Święty Mikołaj
403.00 złMedal pamiątkowy, Kampania 1870-1871, Niemcy
115.00 złMedal za odwagę I klasy
288.00 złMedal za wierną służbę po sztandarem (9 lat)
115.00 zł