Wyświetlanie 1456–1470 z 1567 wyników
CLAES FORSSMAN, Szwecja, ok. poł. XIX w.
920.00 złG. BERNE, Francja, 2. poł. XVIII w.
7,590.00 złWOLF Rudolf
7,590.00 złMalarz nieokreślony, polski poł. XX w.
575.00 złSTAWIŃSKA Irena
920.00 złHerbert KUZIEMSKI
840.00 złrys. Feliks Walkiewicz, odb. Jan Cotty, 1916
575.00 złwg Jacquesa Swebacha Desfontaines (1769-1823), grafik: Pierre-Gabriel Berthault (1737-1831), Paryż, 1804
345.00 złwg Jacquesa Swebacha Desfontaines (1769-1823), grafik: Pierre-Gabriel Berthault (1737-1831), Paryż, 1804
Osiem grafik wg Jacquesa Swebacha Desfontaines (1769-1823)
HILLER-FOLL Maria (1880-1943)
9,200.00 złKRUSZEWSKI Tadeusz (1864 Hubin na Wołyniu – 1929 Warszawa)
17,250.00 złKRUSZEWSKI Tadeusz (1864 Hubin na Wołyniu – 1929 Warszawa)
WRÓŻBA, 1892
Olej, płótno;
73 x 52 cm
Sygnowany p.d.: T. Kruszewski w By[…] | r.r. 1892
Stan zachowania: obraz po konserwacji.
JOSEF Carl (ur. 1877 Wiedeń)
2,300.00 złMalarz nieokreślony, polski poł. XX w.
575.00 złMalarz nieokreślony, polski poł. XX w.
WIDOK ULICY WĄSKI DUNAJ NA STARYM MIEŚCIE W WARSZAWIE, 1958
MAJEWSKI poł. XX w.
403.00 złSCHÜNEMANN Karl (1871 Brunszwik – 1968)
2,300.00 złMALARZ ZACHODNIOEUROPEJSKI, 1. poł. XIX w.
6,900.00 zł