Wyświetlanie 1486–1500 z 1586 wyników
Malarz nieokreślony, polski poł. XX w.
575.00 złMalarz nieokreślony, polski poł. XX w.
WIDOK ULICY WĄSKI DUNAJ NA STARYM MIEŚCIE W WARSZAWIE, 1958
MAJEWSKI poł. XX w.
403.00 złSCHÜNEMANN Karl (1871 Brunszwik – 1968)
2,300.00 złMALARZ ZACHODNIOEUROPEJSKI, 1. poł. XIX w.
6,900.00 złEdmund DITTMANN
8,480.00 złCZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)
16,500.00 złCZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)
FURTA KOŚCIOŁA BERNARDYNÓW NA CZERNIAKOWIE
Olej, tektura; 68 x 53 cm Sygnowany l.d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI
106. Kazimierz POCHWALSKI
25,000.00 złSCHERRES Alfred (1864 Gdańsk – 1924 Berlin)
22,000.00 złSCHERRES Alfred (1864 Gdańsk – 1924 Berlin)
PEJZAŻ Z GĘSIARKĄ, 1919
Olej, tektura; 74,5 x 104,5 cm
Sygnowany p. d.: Alfred Scherres
Na odwrocie drukowana nalepka, częściowo zniszczona: Runst Austellung Berlin 1919
STROŃSKI Marian (Tarnopol 1892 – Przemyśl 1977)
4,400.00 złSTROŃSKI Marian (Tarnopol 1892 – Przemyśl 1977)
ZATOKA
Olej, płótno naklejone na tekturę; 30 x 39,5 cm
Na odwrocie opinia biegłego sądowego z roku 1989.
GOLUS Jan (1895-1964)
3,450.00 złWeiss F.
2,500.00 złMAZURKIEWICZ M.
2,700.00 złGRAFIK polski, 2 poł. XX w.
288.00 złNiemcy lub Austria, 2 poł. XIX w.
2,300.00 złNiemcy lub Austria, 2 poł. XIX w.
MINIATURA – PORTRET HELENY SEDLMEYER (1813-1898), wg Josepha Karla Stielera (1781-1858)
MALARZ francuski, poł. XX w.
575.00 zł