Wyświetlanie 16–30 z 48 wyników
Zofia ZIELIŃSKA- PORAYSKA
627.90 złZofia ZIELIŃSKA- PORAYSKA
627.90 złMINIATURA, PORTRET MĘSKI, ok. 1830
360.00 złMINIATURA, PORTRET DAMY, pocz. XX w.
180.00 złMINIATURA, ZOFIA, POTOCKA, XX w.
600.00 złMaria JANKOWSKA
879.05 złZBIÓR OLIWEK, pocz. XX w.
1,200.00 złMEDALION Z MADONNĄ Z DZIECIĄTKIEM, Rosja, XIX w.
472.00 złMEDALION Z MADONNĄ Z DZIECIĄTKIEM, Rosja, XIX w.
Porcelana, farby naszkliwne; oprawa mosiężna; 40 mm
L. NIEBORN
1,770.00 złPORTRET MĘŻCZYZNY, Polska, ok. 1830
3,304.00 złPORTRET OFICERA MARYNARKI BRYTYJSKIEJ, k. XVIII w.
4,484.00 złREMBRANDT I SASKIA, poł. XIX w.
4,720.00 złREMBRANDT I SASKIA, poł. XIX w.
Para miniatur, porcelana, farby naszkliwne, złocenie; 12 x 8 cm
Hans FREY
1,180.00 złMiniatura, PORTRET MŁODZIEŃCA, 1810
1,460.00 złTANIEC, Persja, XX w.
236.00 zł