Wyświetlanie 11206–11220 z 11747 wyników
Św. Mikołaj Cudotwórca
690.00 złTalerz
690.00 złKoszyczek dekorowany filigranem
3,450.00 złApolinary Stanisław Kotowicz
5,520.00 złS. Zelnik
5,500.00 złS. Zelnik
Katedra w Łowiczu, 1936
Olej, płótno; 50 x 61 cm
Sygnowany p.d.: ŁOWICZ IX 1936 | Zelnik
Gundelach, XIX/XX w.
3,450.00 złGundelach, XIX/XX w.
Wiejski grajek, 1892
Olej, tektura; 21,3 x 33,2 cm
Sygnowany p.d.: Helena Gundelach | 1892
Henryk Wieczorek
2,800.00 złHenryk Wieczorek
Konie zaprzężone do wozu
Olej, tektura; 35 x 47 cm
Sygnowany p.d.: HWieczorek
Eugeniusz Geppert
11,500.00 złEugeniusz Geppert
Sielanka
Akwarela, papier; 53,5 x 83 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d.: Eugeniusz Geppert
Na odwrocie nalepka papierowa: ZWIĄZEK ZAWODOWY POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW | W KRAKOWIE |Autor: Geppert Eugeniusz | Tytuł pracy: Kompozycja | Materiał: Akwarela 100 x 70 | Cena: 10.000 | Własność …|Data wystawy: Warszawa Salon ogólno Polski | maj 1946oraz fragment drugiej nalepki:SALON WIOSENNY 1946 ZPAP | Geppert Eugeniusz |Kompozycja: | akw./pap. Geppert Eugeniusz |Kompozycja: | akw./pap. Wymiary 70 x 100 | 10.000
Ewa Śliwińska-Kapturkiewicz
5,750.00 złEwa Śliwińska-Kapturkiewicz
Martwa natura z bażantem i przepiórkami, 1906
Olej, płótno; 48 x 98 cm
Sygnowany p.d.: E. Śliwińska | 1906
Antoni Kierpal
2,013.00 złAntoni Kierpal
Nad brzegiem morza
Olej, tektura; 21,5 x 29,5 cm
Sygnowany p.d. : A. Kierpal
ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Gabriel Le Roy, pocz. XIX w.
15,340.00 złZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Gabriel Le Roy, pocz. XIX w.
Marmur, brąz złocony, emalia, stal; 25,1 x 10,3 x 41 cm
Żardiniera neorokokowa
2,070.00 złTabakierka
1,093.00 złKabaret do oliwy i octu w stylu Ludwika XV
6,670.00 złTHomas Rowaldson
920.00 zł