Wyświetlanie 11191–11205 z 11747 wyników
Jubileuszowa Odznaka 15. Pułku Strzeleckiego Jego Wysokości księcia Mikołaja I w 25-lecie dowództwa czarnogórskiego monarchy
1,150.00 złWłodzimierz Zakrzewski
17,250.00 złWłodzimierz Zakrzewski
Widok na absydę kościoła Dominikanów, 1955
Olej, płótno; 50 x 65 cm
Sygnowany l.d.: W. ZAKRZEWSKI 1955
Włodzimierz Zakrzewski
Ukiczka w Conflans Sainte-Honorine, 1989
Olej, płótno; 46,5 x 55 cm
Sygnowany l.d.: W. ZAKRZEWSKI
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: W. ZAKRZEWSKI 1989- 34| Uliczka w Conflance St. Honorine |46 x 55 ol. pł . Dalej dedykacja.
Stanisław Zajączkowski
5,500.00 złStanisław Zajączkowski
Pejzaż letni z rzeką
Olej, tektura; 50 x 68 cm
Sygnowany p.d.: SKIZA.
Stanisław Zajączkowski
3,850.00 złStanisław Zajączkowski
Żniwa
Olej, płótno; 35 x 50 cm
Sygnowany p.d.: SKIZA.
Malarz nieokreślony, 20-lecie międzywojenne
5,500.00 złGrażyna Bartnik
920.00 złZdzisław Roman Lachur
5,750.00 złIgnacy Bieniek
1,150.00 złTaca
10,925.00 złPortmonetka
978.00 złZegar
4,600.00 złPapierośnica
920.00 złMiska
1,035.00 złTrzej Święci
690.00 zł