Wyświetlanie 11011–11025 z 11740 wyników
Sześć łyżeczek
288.00 złSAMOWAR, Rosja, XIX w.
830.00 zł100 rocznica urodzin Szymanowskiego, 1982
288.00 zł100 rocznica urodzin Szymanowskiego, 1982
Brąz odlewany, cyzelowany, śr. 120 mm
A.: 100 ROCZNICA URODZIN SZYMANOWSKIEGO 1882-1982, sygnatura medliera: K. NITSCH
R.: spis utworów artysty Etui Medal autorstwa Krzysztofa Nitscha.
Pochodzenie: z kolekcji Kazimierza Dejmka
Złota Łódka, 1981
2,300.00 złZłota Łódka, 1981
Mosiądz repusowany, posrebrzany; 27 x 14,5 cm
Napis: DYR. KAZIMIERZOWI DEJMKOWI Z ŻALEM – BO ROZSTANIE Z NADZIEJĄ NA POWRÓT TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ŁODZI ŁÓDŹ 25 VI 1981 ZŁOTA ŁODKA TPŁ
Etui
Symboliczne klucze do miasta Łodzi dla Kazimierza Dejmka
1,725.00 złSymboliczne klucze do miasta Łodzi dla Kazimierza Dejmka
Metal posrebrzany; 26 x 10 cm
Etui
MEDAL – Teatr Narodowy
58.00 złMEDAL – Teatr Narodowy
Metal srebrzony; śr. 70 mm
A: TEATR NARODOWY, znak Mennicy Warszawskiej: MW
R: ZA ZASŁUGI PRZY ODBUDOWIE TEATRU NARODOWEGO
Etui
Paweł FILIPPI
2,300.00 złKlasztor Jasnogórski, 1909
288.00 złMatka Boska Częstochowska, 1882
173.00 złMedal Witold Wierzbicki, 1985
288.00 złJan Cybis
115.00 złTeatr Nowy w Serbskim Nowym Sadzie, 1978
690.00 złTeatr Nowy w Serbskim Nowym Sadzie, 1978
Brąz odlewany, cyzelowany, srebrzony;śr. 165 mm
Medal w etui z tabliczką z dedykacją: TEATRUM NOVUM | 1958 – 1978 | NOVI SAD 26 IX 1978 | SRPSKO NARODNO POZORISTE
Medal pamiątkowy w 200 Rocznicę Bitwy pod Racławicami, projektu. J. M. Koniecznego 1994
288.00 złMedal pamiątkowy w 200 Rocznicę Bitwy pod Racławicami, projektu. J. M. Koniecznego 1994
140 Lat Teatru Wielkiego, 1975
115.00 zł50-lecie PWSSP w Łodzi 1995
173.00 zł