Wyświetlanie 10996–11010 z 11834 wyników
TRZY POSTACIE TRZYMAJĄCE MISĘ, 2 poł. XX w.
3,220.00 złTRZY POSTACIE TRZYMAJĄCE MISĘ, 2 poł. XX w.
Ceramika, wys. 17,5 cm, śr. podstawy 14,5 cm
Tomasz KARABOWICZ
4,370.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złMalarz europejski
11,500.00 złMalarz europejski
Portret mężczyzny z medalem Aleksandra i Za gorliwość na wstędze orderu św. Andrzeja, przed 1840
Margarete Wedel
2,875.00 złStefan Pieniążek
1,955.00 złTOMASZ KARABOWICZ
1,380.00 złTOMASZ KARABOWICZ
MARTWA NATURA Z DWOMA DZBANKAMI I DWOMA KIELICHAMI, 2012
Olej, płótno, 61 x 46 cm
Sygnowany l.d.: TK | 2012 | TOMASZ KARABOWICZ i na odwrociu
MEDAL 200 LAT KONSTYTUCJI, Mennica Polska, 1991
518.00 złMEDAL 200 LAT KONSTYTUCJI, Mennica Polska, 1991
Srebro, pr. 925, waga 43 g, śr. 40 mm
A: Na tle loga Stronnictwa Demokratycznego orzeł w koronie napis: 3 MAJA 1791 200 LAT KONSTYTUCJI
R: Plac Zamkowy, napis: 1937 KLUBY DEMOKRATYCZNE 1939 STRONNICTWO DEMOKRATYCZNE CKSD
Na krawędzi: próba srebra; znak mennicy MW
ODZNAKA FRANCUSKICH WOJSK OCHRONY WYBRZEŻA
230.00 złODZNAKA FRANCUSKICH WOJSK OCHRONY WYBRZEŻA
Tombak, srebrzenie, emalia, 62 x 33 mm
Na kartuszu zamocowana tarcza ze słupkiem i nakrętką
R: R. LOUIS DEL. | ARTHUS BERTRAND EDIT.
Wojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 zł