Wyświetlanie 10951–10965 z 11763 wyników
Medal Paweł VI
115.00 złMedal, Konrad Mazowiecki, 1984
230.00 złMedal Mieszko I, 1978
230.00 złBrosza z Madonną
1,150.00 złWazka porcelanowa oprawiona w brąz, 2 poł XIX w.
1,725.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złWojciech Weiss
2,300.00 złFeliks Szewczyk
2,875.00 złFeliks Szewczyk
Przeprawa dwóch ułanów przez wodę
Akwarela, papier, 48 x 65 cm
Sygnowany p.d.: F.SzewczyK
Stanisław Żurawski
3,048.00 złIkona, Święci Orędownicy
518.00 złFigura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.
14,375.00 złFigura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.
Alabaster, wys. 77, śr. cokołu 22 cm
Stan zachowania: naprawy