CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Alfredo PEREZ CARRILLO

MARTWA NATURA Z PATERĄ I OWOCAMI, 1901
Olej, płótno; 80 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Alfredo Perez Carrillo | 1901

Warszawa,
11.7.2020 roku
Podpis sprzedawcy