CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

A. RING

PEJZAŻ GÓRSKI, XIX/XX w.
Olej, płótno; 75 x 100 cm
Sygnowany l.d.: A. Ring

Warszawa,
11.7.2020 roku
Podpis sprzedawcy