CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Andrzej Bolesław DAŃCZAK

AUTOPORTRET, 1921 Akwarela, papier; 32 x 25 cm Sygnowany p.g.: DAŃCZAK | SE IPSUM | FECIT | A.D. | MCMXXI; l.g.: LVC.CON. Na odwrocie nalepka Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim z wystawy V - VI 1970 r. z opisem pracy

Warszawa,
11.7.2020 roku
Podpis sprzedawcy