CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Albert Henry PAYNE

    PANORAMA BERLINA Akwaforta, papier; 19,5 x 25,5 cm Sygnowany z płyty d.: A.Carse. A.H.Payne sc. Berlin

Warszawa,
11.7.2020 roku
Podpis sprzedawcy