CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 02.12.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

CARITAS, XVIII w.

Malarz nieznany, XVIII w. Olej, płótno dublowane; 55 x 38,5 cm

Warszawa,
02.12.2020 roku
Podpis sprzedawcy