CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 30.11.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Jan BETLEY

DACHY STAROMIEJSKIE, 1964 r.
Olej, tektura; 42,5 x 54,7 cm
Sygnowany brązowo-czarnym olejem p.d.: Betley 64
Na odwrocie 2 nalepki:
2. maszynopis: "Fant Nr. 61 | Jan Betley | "Dachy Staromiej- | skie" | olej

Warszawa,
30.11.2020 roku
Podpis sprzedawcy