CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 24.11.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

TALERZ Z PEJZAŻEM, poł. XX w.

MALARZ ROSYJSKI
Biała ceramika, farby ceramiczne; śr. 31 cm
Sygnowany l.d. i na spodzie, nieczytelnie

Warszawa,
24.11.2020 roku
Podpis sprzedawcy