CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 01.3.2021 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

APOSTOŁ - księga liturgiczna zawierająca fragmenty Nowego Testamentu, Rosja, XVIII/XIX w.

37 x 23 cm, 318 str; oprawa w skórze

Warszawa,
01.3.2021 roku
Podpis sprzedawcy