CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 07.7.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Aligi MALDARELLI

PORT W GENUI
Olej, sklejka; 45 x 53 cm
Sygnowany p.d.: Aligi Maldarelli
Na odwrocie pieczęć zakładu ramiarskiego z Genui "Il Buco"

Warszawa,
07.7.2020 roku
Podpis sprzedawcy