CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 30.11.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Figura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.

Alabaster, wys. 77, śr. cokołu 22 cm
Stan zachowania: naprawy

Warszawa,
30.11.2020 roku
Podpis sprzedawcy