CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Antoni Kierpal

Nad brzegiem morza Olej, tektura; 21,5 x 29,5 cm
Sygnowany p.d. : A. Kierpal

Warszawa,
11.7.2020 roku
Podpis sprzedawcy